AK Partinin İstanbul mitingine Cumhurbaşkanı Erdoğan için yapılan koreografi damga vurdu

AK Partinin İstanbul mitingine Cumhurbaşkanı Erdoğan için yapılan koreografi damga vurdu
AK Parti İstanbul İl Başkanlığınca düzenlenen program Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Galatasaray NEF Stadına gelişiyle başladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, burada on binlerce kişiyi selamlarken vatandaşlar da kale arkası tribününde Erdoğan ve Türk bayrağı şeklinde koreografi açtı.

AK Parti İstanbul İl Başkanlığının hazırlıklarını günlerdir büyük titizlikle yürüttüğü program için partililer stadı saatler öncesinden doldurdu. Partililer, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı gelişini bekledikleri süre içinde marşlar eşliğinde sık sık 'Recep Tayyip Erdoğan' sloganları attı.

"KİMSE KAYBETMEYECEK"

Statta bazı yerler Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ile Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın portreleri ve Türk bayraklarıyla donatılırken bazı yerlere de "Öyle Bir Kazanacağız Ki Kimse Kaybetmeyecek", "İrade Sende, Sandık Güvende", "İstanbul Hazır, Türkiye Yüzyılı Başlıyor", "Sandık Sandık, Mahalle Mahalle Büyüyor", "Güçlü Lider, Büyük Türkiye", "Hep Aynı Aşkla Liderinin Yanında" yazılı pankartlar asıldı.

ERDOĞAN SAHADA YÜRÜYEREK TRİBÜNLERİ SELAMLADI

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın gelişiyle partililerin coşkusu daha da artarken, stat hoparlörlerinden de marşlar çalındı. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan ile AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe daha sonra saha içinde yürüyerek tribünlerdeki partilileri selamladı. Açılış konuşmaları ve teşkilat motivasyon filminin gösteriminin ardından Erdoğan, partililere seslenecek.

KOREOGRAFİ AÇTILAR

Öte yandan mitinge katılan vatandaşlar, tribünde Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Türk Bayrağı koreografisi açtılar. Koreografinin arkasında yer alan İstanbul'un sözü, tamam inşallah şeklindeki pankart dikkat çekti